Megtartották a megyei jégkorongbajnokság első meccseit

2017. december 18., 18:59

Vasárnap, december 17-én Ungvár adott otthont a kárpátaljai jégkorongbajnokság első mérkőzéseinek a 2017/2018-as szezonban. Az Ice Land jégpályán az Ungvári Farkasok (Uzshorodszki Vovki) – Szinevér és a Szpartak – Bányász Párducok (Sahtarszki Barszi) csapatok találkoztak.

Már a játék első szakasza meglepetést okozott a közönségnek: a szinevéri játékosok három alkalommal sikeresen ütötték be a korongot a Farkasok kapujába, akiknek nem sikerült kijátszani az ellenfél tapasztalt kapusát. Azonban a második időszakban a Farkasoknak sikerült 3:3-ra kiegyenlíteniük, így a csapatok között a harmadik harmadban kemény küzdelem folyt. Végül a Szinevér nyert 4:3-ra.

A második mérkőzésen a Párducok nem adtak esélyt az ungvári Szpartak játékosainak és a Párducok lehengerlő győzelmével ért véget a meccs: 11:1.