Sport

Hektikusan kezdte az új bajnoki idényt az Ungvári Kárpáti női kézilabdacsapata

2019. szeptember 15., 15:27

A 2019–2020-as ukrán Szuperliga első fordulójában a Viktor Csernov által irányított ungváriak a Real Mikolajivot látták vendégül.

Az első találkozón a szünetben két góllal vezető Kárpáti magabiztos, 30-24 arányú győzelmet aratott.

Tovább »

A sereghajtó vendégeként botlott az éllovas

2019. szeptember 14., 23:32 , 972. szám

A megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a 16. fordulót rendezték a hét végén, és az éllovas Nagyszőlősi FC a sereghajtó Ilosvai Buzsora otthonába látogatott.

Tovább »

Beregszász–Badaló versenyfutás a bajnoki címért

2019. szeptember 14., 09:33 , 972. szám

A listavezető Beregszászi FC után a rivális badalóiak is alaposan kitömték a Beregszászi Sparta hálóját a beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban.

Tovább »

Hazai pályán jól megy a Minajnak

2019. szeptember 13., 23:57 , 972. szám

Zsinórban harmadik hazai bajnoki mérkőzését nyerte meg az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokságában a Minaj FC. Az Ungvár melletti együttes a 7. játéknapon a Zorja Balkanit látta vendégül.

Tovább »

Sportnap a mozgáskorlátozottak klubjában

2019. szeptember 12., 13:36

Szeptember 7-én tartották a Beregszászi Járási Mozgáskorlátozottak Egyesületének (BJME) hagyományos sportversenyét, melyet minden évben a sportolók világnapjának tiszteletére rendeznek.

Tovább »

Ungvári győzelem a kick-box Európa-bajnokságon

2019. szeptember 7., 19:07

A közelmúltban Magyarországon, Győrben rendezték meg a kick-box Európa-bajnokságot.

Tovább »

Közel fél tucat gól a beregszászi ,,házirangadón”

2019. szeptember 5., 15:50 , 971. szám

A nagybégányiak visszalépése miatt mindössze hatcsapatosra fogyó beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban a 9. fordulót rendezték a hét végén.

Tovább »

Minaji bravúr döntetlen, ungvári siker

2019. szeptember 5., 13:46 , 971. szám

A listavezető Inhulec Petrove otthonában egészen a hajráig győzelemre állt a Minaj FC labdarúgócsapata az országos másodosztályú pontvadászat 6. fordulójában, a végén aztán a büntetőt is hibázó vendéglátók döntetlenre mentették a találkozót.

Tovább »

Halhatatlan magyar sportolók a nagyberegi líceumban

2019. szeptember 5., 11:23 , 971. szám

A Nagyberegi Református Líceumban augusztus 29-én nem akármilyen vendégek tettek látogatást. Az intézmény meghívására a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesületének tagjai érkeztek látogatóba. A híres olimpikonoktól a fiatalok megtudhatták, hogy mi kell ahhoz, hogy valaki sikeressé és élsportolóvá váljon.

Tovább »

Mihajlicsenkóval továbbra is nyeretlen a Dinamo

2019. szeptember 5., 08:07 , 971. szám

Kis túlzással máris kijelenthető, hogy a hatodik fordulónál tartó pontvadászatban akár most is ki lehetne osztani a bajnoki aranyérmet a címvédő Sahtar Donyeck számára az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, mivel a repülőrajtot vett  együttes máris 7 ponttal lépett meg legközelebbi üldözője előtt.