A címvédő két fronton is jól vitézkedik

2012. szeptember 7., 10:00 , 608. szám

Egy héten belül háromszor is megmérkőzik egymással Badaló és a Beregszászi Csillag. Vasárnap a Tisza-parti településen 3-1-re nyertek a hazaiak bajnokin, azt megelőzően viszont a Vérke-parti városban 0-0-ra végzett egymással a tavalyi bajnokság első két helyezettje a Beregfest járási kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A kétfrontos kupacsata második felvonására hétközben kerül sor Badalóban.

A kupa-negyeddöntők első mérkőzéseinek további eredményei: Alsóremete–Rafajna 3-0 (technikai győzelem), Déda–Beregsom 1-0 (a találkozó végeredményét később érvénytelenítették, mivel a dédai csapatban több játékos is jogosulatlanul szerepelt és 3-0-val a somiak javára írták), Gát–Mezővári 3-0.

A beregszászi járási első osztályú bajnokság 16. fordulójának eredményei: Badaló–Beregszászi Csillag 3-1, Nagybégány–Déda 2-1, Gát–Beregsom 2-1, Mezőkaszony–Nagybereg 3-0 (technikai győzelem), Jánosi–Mezővári 2-1. Alsóremete szabadnapos volt.

A címvédő Badaló vezet 37 ponttal a 34 pontos Nagybégány előtt.

* * *

A másodosztályban sokadszor botlott a még mindig listavezető Csetfalva.

A 20. forduló eredményei: Csetfalva–Kisbégány 1-1, Kígyós–Gecse 0-2, Papi–Nagymuzsaly 3-0 (technikai győzelem), Beregújfalu–Gut 0-3 (technikai győzelem), Szvoboda–Bátyú 1-1, Borzsova–Bene 0-0, Rafajnaújfalu–Bakos 6-0, Tiszacsoma–Kovászó 0-0.

Csetfalva áll az élen 43 ponttal a 41 pontos Rafajna előtt.