Armjanszkban sem botlott a Hoverla

2012. április 6., 10:00 , 586. szám

Az újonc Titan Armjanszk otthonában aratott 2-0-s győzelmével tovább folytatja remek sorozatát labdarúgásunk második vonalában az Ungvári Hoverla.

A listavezető ungváriak a 23. fordulóban a középmezőnyhöz tartozó Titan Armjanszk vendégeként léptek pályára, és Koszirinnak az 5., illetve Truhinnak a 37. percben esett góljával már a szünetre kétgólos előnyre tettek szert. Fordulás után nem esett több találat, bár még a mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a vendégek részéről Grincsenko a 86. percben megkapta második sárga lapját, így idő előtt mehetett zuhanyozni.

A második helyezett Metalurg Zaporizzsja a harmadik Arszenal ellen parádézott (5-2), a Szevasztopol a Sztalt győzte le 2-1-re, a Krimteplicja pedig az Olimpik Donyeck ellen ért el 3-0-s sikert, így az élen nem sokat változott a helyzet. Vezet a Hoverla 56 ponttal az 55 pontos és szintén feljutó helyen álló Metalurg Zaporizzsja előtt. A Krimteplicjának és a Szevasztopolnak egyformán 45 pontja van.

A hétközben sorra kerülő 24. fordulóban az ungváriak a Dinamo Kijev második csapatát látják vendégül.