2026. június 21., 16:28 , 1317. szám
„Több éve dolgozom már egy vállalatnál. Minden papírom rendben, van bronyom, legutóbb 2026 márciusában voltam VLK-n. Úgy érzem, egy ideje az igazgató kezd visszaélni a helyzetével és egyre több túlórát követel, azt ígérve, hogy később úgyis emelik a fizetésünket.
Tovább »