Sport

Irhóci pontcsenés a címvédő otthonában

2020. szeptember 23., 08:15

A megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a 4. forduló mérkőzéseit rendezték a hét végén. A játéknap meglepetéseként Irhóc gól nélküli döntetlenre végzett a címvédő Nagyszőlős otthonában.

Tovább »

Vereség az Olimpiktól

2020. szeptember 23., 08:07 , 1025. szám

Győzelmet követően vereséggel folytatta szereplését az országos élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Minaj FC. Vaszil Kobin együttese az Olimpik Donyeck elleni idegenbeli találkozóján Kijevben lépett pályára, és 3-0 arányban alulmaradt ellenfelével szemben.

Tovább »

Villámsakkversenyt rendeztek Munkácson

2020. szeptember 17., 12:53

A művészeti palotában tartották meg a megyei villámsakkbajnokságot.

A versenyen 34 különböző korú sakkozó vett részt. Az első helyet Bohdan Borsos nemzetközi nagymester (Ungvár) szerezte meg, második helyen Mihajlo Bemak végzett, a harmadik pedig Andrij Izsak lett.

Tovább »

A megyében és a Beregszászi járásban is teljes fordulót rendeztek a hét végén

2020. szeptember 16., 08:15 , 1024. szám

A megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a 3. forduló mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Eredmények: Rahói Kárpáti–Nagyszőlős 1-3, Szerednye–FK Medvigy Borhalom 1-3, Ilosvai Buzsora–Huszti FC 2-2, FC Polena–Irhóc 5-0.

Tovább »

Győzelemmel mutatkozott be a Minaj FC az élvonalban

2020. szeptember 16., 08:07 , 1024. szám

Az első fordulóbeli halasztást követően a második játéknapon bemutatkozhatott végre a Minaj FC az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Az ungvári Avanhard Stadionban lejátszott találkozón a kárpátaljai csapat ellenfele a legutóbbi pontvadászatban az 5.

Tovább »

Gólzáporos rajt a járási pontvadászatban

2020. szeptember 9., 08:23 , 1023. szám

Beregszászban és Nagybaktán rendezték meg a beregszászi járási labdarúgó-bajnokság nyitófordulójának mérkőzéseit. Az öt találkozón összesen 36 gól született.

Tovább »

Győzelemmel kezdte a bajnokságot az Ungvári FC

2020. szeptember 9., 08:15 , 1023. szám

A Csernyivci Bukovina elleni sikeres kuparajtot követően az ukrán harmadosztályú bajnokságban is sikeresen vette az első akadályt az Ungvári FC labdarúgócsapata.

Tovább »

Ungvári továbbjutás az Ukrán Kupában

2020. szeptember 2., 13:30 , 1022. szám

Sikerrel vette az Ukrán Labdarúgókupa első fordulóját a harmadosztályban szereplő Ungvári FC.

A megyeszékhelyi együttes az Avanhard Stadionban látta vendégül a Csernyivci Bukovina gárdáját, és 2-0 arányú győzelmet aratott.

Tovább »

Magabiztos győzelemmel kezdett a címvédő

2020. szeptember 2., 13:28 , 1022. szám

Szombaton lejátszották a kárpátaljai megyei labdarúgó-bajnokság első fordulóját.

A címvédő Nagyszőlősi FC a borhalmi és újdávidházi labdarúgókból álló Medvigy FC otthonában ért el magabiztos, 3-0 arányú győzelmet.

Tovább »

Lucescu első trófeája volt csapata ellen

2020. szeptember 2., 13:15 , 1022. szám

A kijevi Olimpiai Stadionban került megrendezésre az ukrán labdarúgó Szuperkupa mérkőzése a Sahtar Donyeck és a Dinamo Kijev között. Ez volt az első olyan találkozó, amikor a korábban több mint egy évtizeden át a donyeckieknél edzősködő Mircea Lucescu volt csapata ellen meccselt.