Sport

November 25. – A magyar labdarúgás napja

2021. november 25., 13:15 , 1085. szám

A magyar labdarúgás emléknapja az Aranycsapat 1953-as londoni győzelmének köszönhető.

Tovább »

Munkácsi döntetlen a Niva ellen

2021. november 24., 09:29 , 1085. szám

Labdarúgásunk harmadik vonalában a Niva Vinnicja ellen ikszelt a Munkácsi FC hazai pályán, így nem tudott előrelépni a 6. helyről.

Tovább »

Először nem utolsó az Ungvári FC

2021. november 24., 09:05 , 1085. szám

A 19. fordulóig kellett várni ahhoz, hogy ne az Ungvári FC nevével végződjön a bajnoki tabella az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokságban.

Tovább »

Hatpontos meccsen ikszelt a Minaj FC

2021. november 24., 08:43 , 1085. szám

Kiesési rangadón lépett pályára vasárnap a Minaj FC labdarúgócsapata az országos élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15.

Tovább »

A kárpátaljai fiatalok 2 bronzot nyertek a sotokan karate-do-világbajnokságon

2021. november 22., 09:03

November 13–14-én a szerbiai Zrenjanin városában zajlott a 28. SKDUN World Shotokan Karate Championship verseny – 13 SKDUN Kohai-kupa.

Tovább »

Női és férfi fronton sem jeleskedik a Kárpáti

2021. november 17., 11:18 , 1084. szám

Az országos élvonalbeli női kézilabda-bajnokság legutóbbi, hét végi fordulójában az Ungvári Kárpáti a Real Mikolajiv vendégeként lépett parkettre, és előbb 34-29-re kapott ki, egy nappal később pedig 33-30 arányú vereséget szenvedett vendéglátójától.

Tovább »

Ikszelt a Minaj FC és Munkács is

2021. november 17., 08:13 , 1084. szám

A válogatott vb-selejtezők miatt a mögöttünk maradt hét végén szünetelt az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság pontvadászata.

Tovább »

A kárpátaljai Valentina Szemal nyerte az MMA Európa-bajnokságot

2021. november 15., 18:52

A versenyt november 7. és 9. között tartották Kijevben, ahová 14 ország képviselői érkeztek.

Tovább »

Ungvár otthon vesztett, Munkács pontot mentett

2021. november 10., 09:47 , 1083. szám

Az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában nem sikerült a bravúr a sereghajtó Ungvári FC számára, hiszen hazai pályán sima, 2-0 arányú vereséget szenvedett a bajnoki tabellát toronymagasan vezető Metaliszt Harkivtól.

Tovább »

Helycsere az élen

2021. november 10., 08:32 , 1083. szám

A bajnokság első körének utolsó előtti, 14. fordulóját rendezték a hét végén, ami helycserét hozott a tabella élén az országos élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.