Sport

Most Koncházán vitézkedett az éllovas

2019. szeptember 18., 08:22 , 973. szám

A Koncházai Vitéz vendégeként is győzni tudott a listavezető Nagyszőlősi FC a megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, így az ugocsai székhelyű csapat továbbra is őrzi vezető helyét.

Tovább »

A Minaj FC egy győzelemre az éllovastól

2019. szeptember 18., 08:16 , 973. szám

A 8. és 9. fordulóban két bravúros győzelmet elérő Minaj FC a közvetlen élmezőnyhöz közelít az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokságban.

Tovább »

Másfél hónapja nyeretlen a Dinamo!

2019. szeptember 18., 08:09 , 973. szám

A három hete kinevezett Olekszij Mihajlicsenkóval harmadik mérkőzésén sem sikerült nyernie bajnoki mérkőzésen az ukrán pontvadászatban amúgy augusztus 3. óta (!) nyeretlen Dinamo Kijevnek, és ez mindenképpen az utóbbi évtized legnagyobb hullámvölgyét jelenti a fővárosiaknál.

Tovább »

Hektikusan kezdte az új bajnoki idényt az Ungvári Kárpáti női kézilabdacsapata

2019. szeptember 15., 15:27

A 2019–2020-as ukrán Szuperliga első fordulójában a Viktor Csernov által irányított ungváriak a Real Mikolajivot látták vendégül.

Az első találkozón a szünetben két góllal vezető Kárpáti magabiztos, 30-24 arányú győzelmet aratott.

Tovább »

A sereghajtó vendégeként botlott az éllovas

2019. szeptember 14., 23:32 , 972. szám

A megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a 16. fordulót rendezték a hét végén, és az éllovas Nagyszőlősi FC a sereghajtó Ilosvai Buzsora otthonába látogatott.

Tovább »

Beregszász–Badaló versenyfutás a bajnoki címért

2019. szeptember 14., 09:33 , 972. szám

A listavezető Beregszászi FC után a rivális badalóiak is alaposan kitömték a Beregszászi Sparta hálóját a beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban.

Tovább »

Hazai pályán jól megy a Minajnak

2019. szeptember 13., 23:57 , 972. szám

Zsinórban harmadik hazai bajnoki mérkőzését nyerte meg az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokságában a Minaj FC. Az Ungvár melletti együttes a 7. játéknapon a Zorja Balkanit látta vendégül.

Tovább »

Sportnap a mozgáskorlátozottak klubjában

2019. szeptember 12., 13:36

Szeptember 7-én tartották a Beregszászi Járási Mozgáskorlátozottak Egyesületének (BJME) hagyományos sportversenyét, melyet minden évben a sportolók világnapjának tiszteletére rendeznek.

Tovább »

Ungvári győzelem a kick-box Európa-bajnokságon

2019. szeptember 7., 19:07

A közelmúltban Magyarországon, Győrben rendezték meg a kick-box Európa-bajnokságot.

Tovább »

Közel fél tucat gól a beregszászi ,,házirangadón”

2019. szeptember 5., 15:50 , 971. szám

A nagybégányiak visszalépése miatt mindössze hatcsapatosra fogyó beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban a 9. fordulót rendezték a hét végén.