Sport

Ha nyár, akkor Árpád-kupa

2019. június 18., 11:36 , 960. szám

Öt éve hagyományosan júniusban mérkőznek meg a kárpátaljai települések futballistái az Árpád-kupáért. Idén június 15-én 12 csapat küzdött meg egymással és a hőség okozta nehézségekkel.

Tovább »

Beregszászi elsőség a járási bajnokságban

2019. június 12., 08:54 , 959. szám

A Tiszakeresztúron elért 3-1-es sikerével az élre állt a Beregszászi FC a beregszászi járási labdarúgó-bajnokság 5. fordulója után. Az eddigi listavezető Badalói FC szabadnapos volt.

Tovább »

Győzelmével élre állt az FC Polena

2019. június 12., 08:40 , 959. szám

Mivel a korábbi éllovas Nagyszőlős találkozóját későbbi időpontra halasztották, és az üldözők közül az FC Polena győzni tudott, így a polenai együttes ugrott az élre a megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.

Tovább »

Beregszászban szakadt meg a badalói menetelés

2019. június 5., 08:35 , 958. szám

Vasárnapig tartott a mostanáig hibátlan Badaló győzelmi szériája a beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban. A Tisza-partiak három, otthon lejátszott győztes meccset követően 2-1 arányú vereséget szenvedtek a Beregszászi FC vendégeként.

Tovább »

Bíróverés Dombón

2019. június 5., 08:29 , 958. szám

Nem múlt el botrány nélkül a három vendégsikert is hozó 7. forduló a megyei első osztályú labdarúgó-bajnokságban, hiszen az ugyancsak vendéggyőzelemmel véget ért Dombói Kárpáti–FC Polena találkozó végén a hazai ,,szurkolók” tettlegesen is bántalmazták a mérkőzés játékvezetőjét.

Tovább »

Elbukta az aranymeccset a Minaji FC

2019. június 5., 08:23 , 958. szám

Az országos harmadosztályú labdarúgó-bajnokság A csoportjának élén végző, és így a másodosztályba feljutó Minaji FC-nek nem sikerült a harmadosztály abszolút bajnoki címét megszereznie, mivel a Kropivnickijben megrendezett ,,aranymeccsen” 1-0 arányú vereséget szenvedett a B csoport e

Tovább »

Győzelemmel búcsúzott szurkolóitól a Sahtar és a Dinamo

2019. június 5., 08:17 , 958. szám

Az utolsó, 32. fordulónak már nem igazán volt tétje az országos élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, hiszen a legfontosabb kérdések már korábban eldőltek, így aztán legfeljebb csak a gólkirályi cím eldöntését illetően alakult ki némi izgalom.

Tovább »

Tovább folytatta menetelését Badaló

2019. május 29., 08:39 , 957. szám

A beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban zsinórban harmadik győztes meccsén van túl a járás labdarúgó-vérkeringésébe három év után visszataláló Badalói FC.

Tovább »

Több mint fél tucat nagyszőlősi találat a rahói kapuban

2019. május 29., 08:32 , 957. szám

Rangadónak ígérkezett, de sima hazai győzelem lett a megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában a Nagyszőlős–Rahói Kárpáti párharc, hiszen az addigi éllovas rahóiak a címvédő ugocsaiak otthonába látogattak. Némi meglepetésre az FC Polena simán verte Szerednyét.

Tovább »

Rivnei segítséggel másodosztályú lett a Minaji FC!

2019. május 29., 08:28 , 957. szám

Bravúros hajrájának köszönhetően feljutott az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokság második vonalába a Minaji FC!