A megyében a helyzet változatlan

2014. szeptember 25., 07:00 , 715. szám

Győzelemmel kezdte a megyei labdarúgó-bajnokság harmadik körét a listavezető FC Polena, amely hazai környezetben Pakosnak a 78. percben szerzett találatával 1-0-ra bizonyult jobbnak Szerednyénél.

Eredmények: FC Polena–Szerednye 1-0, Dolhai Borzsava–Munkács 0-0, Volóc–Ilosvai Buzsora 2-2, Nagyszőlős–Obolony Huszt 0-0.

A bajnoki tabellát hatalmas fölénnyel vezető 40 pontos FC Polena mögött Nagyszőlősnek 26, Szerednyének és a Huszti Obolonynak 25-25 pontja van.

* * *

A megyei másodosztály nyugati csoportjában a 16. fordulót rendezték. A listavezető Nagybégány Felsőkerepecen nyert 4-0-ra, míg Déda hazai környezetben intézte el Nagybereznát 6-0-ra.

Nagybégány 44 ponttal vezeti a tabellát a 33 pontos Koncháza előtt. Déda 30 ponttal a 4.

* * *

Keleten is fölényesen nyert mindkét magyar érdekeltségű csapat. Tiszapéterfalva a Zolotarjovo otthonában győzött 8-2-re, míg Visk hazai környezetben nyert 4-2-re Vilhivci ellen.

Itt a Rahói Kárpáti áll az élen 38 ponttal, Tiszapéterfalva 29 ponttal az 5., Visk 25-tel a 6.