Megtámadtak egy nőt Munkácson

2017. március 20., 14:46

Március 19-én az esti órákban bejelentés érkezett a munkácsi rendőrkapitányságra egy 34 éves nőtől. A hölgy elmondta, hogy hazafelé tartott, amikor nem messze a vasútállomástól rátámadt egy ismeretlen férfi, aki a földre kényszerítette, elvette mobiltelefonját, s elrohant a helyszínről.

Az áldozatnak sikerült leírnia támadóját, ami nagy segítséget jelentett a hatóságoknak.

A rendőrök egy fél órán belül megtalálták a tettest, egy 23 éves helyi fiatalembert. Az ellopott telefont visszajuttatták tulajdonosának.

Az ügyben büntetőeljárás indult, a vizsgálat még folyik.

(zak-kor.net/VV)