Megtámadtak egy nőt Munkácson
Március 19-én az esti órákban bejelentés érkezett a munkácsi rendőrkapitányságra egy 34 éves nőtől. A hölgy elmondta, hogy hazafelé tartott, amikor nem messze a vasútállomástól rátámadt egy ismeretlen férfi, aki a földre kényszerítette, elvette mobiltelefonját, s elrohant a helyszínről.
Az áldozatnak sikerült leírnia támadóját, ami nagy segítséget jelentett a hatóságoknak.
A rendőrök egy fél órán belül megtalálták a tettest, egy 23 éves helyi fiatalembert. Az ellopott telefont visszajuttatták tulajdonosának.
Az ügyben büntetőeljárás indult, a vizsgálat még folyik.
(zak-kor.net/VV)



