Megtalálták az elveszett 67 éves nyugdíjast

2017. december 27., 12:28

Az ungvári rendőrség munkatársai megtalálták a nyomtalanul eltűntnek vélt helyi lakost.

A férfi eltűnését pár napja egy ungvári nő jelentette be a 102-es telefonszámon. Elmondása alapján a 67 éves édesapja elment otthonról és azóta nem tért haza. Az operatív nyomozási intézkedések eredményeképpen a rendőrök megállapították az eltűntnek hitt férfi tartózkodási helyét. Kiderült, hogy meglátogatta a Csehországban élő édesanyját.

Mostanára a férfi már hazatért lakhelyére. Az ügyet lezárták.

(zido.com.ua/RV)