Mentőautóval ütközött egy vonat Lembergtől nem messze

2017. december 29., 17:12

Vonat ütközött Lemberg közelében egy mentőautóval december 28-án – közölte a zak-kor.net hírportál a lembergi rendőrség kommunikációs osztályára hivatkozva.

A baleset a déli órákban történt Davidiv településtől nem messze. A mentőautóban négy ember tartózkodott, közülük hárman sérültek meg, kettőt kórházba szállítottak.

A baleset pontos körülményeit még vizsgálják a hatóságok.

(zak-kor.net/VV)