Tűz ütött ki egy tömbházban Ungváron
Január 25-én délután bejelentés érkezett a tűzoltóságra, miszerint egy ungvári tömbházban tűz ütött ki.
Natalija Batir, a Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata (DSZNSZ) kárpátaljai kirendeltségének sajtófelelőse elmondta, hogy a tűz egy harmadik emeleti lakásban tört ki. A tűz oltásában 14 tűzoltó vett részt. A helyszínen csapatokra osztódtak: egyesek a tüzet oltották, mások az embereket menekítették. Összesen 20 ember kellett evakuálni az égő házból.
Körülbelül egy óra alatt sikerült teljesen eloltani a tüzet. A tűz kitörésének okát és az általa okozott károkat még vizsgálják a hatóságok.
(DSZNSZ/VV)



