Gólzáporos rajt a járási pontvadászatban

Labdarúgás

2020. szeptember 9., 08:23 , 1023. szám

Beregszászban és Nagybaktán rendezték meg a beregszászi járási labdarúgó-bajnokság nyitófordulójának mérkőzéseit. Az öt találkozón összesen 36 gól született.

Beregszászban a házigazda Beregvidék 6-0-ra győzte le Nagymuzsalyt, míg Zápszony még ennél is látványosabb gólfesztivált rendezett (10-0) Kovászó ellen.

Érdekesen alakult a Nagybereg–Badaló 90 perc, hiszen alig 10 perc elteltével a nagyberegiek máris kétgólos előnyre tettek szert, miközben a Tisza-partiak 10 emberre fogyatkoztak a kapus kiállítása miatt. Ennek ellenére az emberhátrányban küzdő badalóiak 3-2-re fordítottak, és még nem sokkal a vége előtt is vezettek 4-3-ra. Az utolsó percekben aztán Nagyberegnek sikerült az egyenlítés (4-4).

A másik helyszínen, Nagybaktán a házigazdák 4-1-re nyertek az egyetlen nem beregszászi járásbeli együttes, Tiszakeresztúr ellen, míg Nagybégány Kígyós ellen győzött 4-3-ra.