Továbbra is hibátlanok az ungváriak

2020. szeptember 30., 08:25 , 1026. szám

Tovább folytatja remek szereplését az országos harmad­osztályú labdarúgó-bajnokságban az Ungvári FC, amely a negyedik találkozóját is egyetlen góllal nyerte meg.

Az A-csoportban szereplő ungváriak a negyedik játéknapon a Csajka Petropavlivszk Borscsahivka otthonában értek el 2-1 arányú győzelmet.

Pedig Volodimir Vaszjutik csapata számára nem indult jól a találkozó, hiszen Liha találatával a vendéglátók szereztek vezetést a 8. percben, de a második játékrész 54. percében Vahin egyenlített, majd a 66. minutumban Fedák a győztes gólt is megszerezte a vendégek számára.

Négy fordulót követően az Ungvári FC 12 ponttal vezeti a tabellát a 8 ponttal második Pogyillja Hmelnickij előtt.

A hét végén sorra kerülő 5. fordulóban jó esély van a hibátlan széria folytatására, mivel a sereghajtó és még pont nélküli Niva Vinnicja látogat el a kárpátaljai megyeszékhelyre.