Huszti siker a bajnoki rangadón

2021. szeptember 22., 10:51 , 1076. szám

A megyei élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában az eddig listavezető Nagyszőlős FC Huszton futott bele egy kiadós vereségbe, és mivel Ilosva is nyerni tudott, az ugocsai gárda visszacsúszott a dobogó harmadik fokára.

Eredmények: Huszti FC–Nagyszőlős 4-1, Ilosvai Buzsora–Onokóc 1-0, Irhóc–Rahói Kárpáti 4-3. Az FC Polena–Ungvári Sportiskola találkozót később pótolják.

Huszt vezet 25 ponttal az ugyancsak 25 pontos Ilosva előtt. Nagyszőlős 23 pontjával a harmadik.

* * *

Három fordulóval a bajnokság vége előtt még több csapat is odaérhet a dobogóra a beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban.

A 13. fordulóban a listavezető Mezőgecsei Baktyanec szabadnapos volt, míg az üldözők közül Kígyós és Királyháza is győzni tudott.

Eredmények: Királyháza–Teszla Szőlősvégardó 2-1, Kígyós–Mezővári 6-0, Fancsika–Tiszakeresztúr 4-2. A Beregvidék–Tiszaújlak párharcot későbbre halasztották.

A 11 mérkőzésen szerzett 26 pontjával vezet a Baktyanec az egyformán 12 meccsből 24, illetve 21 pontos Kígyós és Királyháza előtt. Beregvidéknek 10 mérkőzésből 20 pontja van, ami a 4. helyhez elegendő.