Ungvár és Munkács is pont nélkül maradt

2021. október 27., 08:08 , 1081. szám

Egyformán a 15. fordulót rendezték a hét végén az országos másodosztályú és harmadik számú ukrán labdarúgó-bajnokságban.

A második osztályban szereplő Ungvári FC három veretlen találkozót követően nem tudta folytatni jó sorozatát, és hazai pályán 3-1 arányú vereséget szenvedett az Olimpik Donyecktől.

Bilij révén a vendégek a 13. percben megszerezték a vezetést, amit nem sokkal később Rjasko büntetőből egalizált. A hajrá a vendégeknek sikerült jobban, akik két újabb találattal 3-1-re nyertek.

Az ungváriak így 9 ponttal továbbra is maradtak a tabella utolsó, 16. helyén, és október utolsó napján, a 16. játéknapon a Prikarpattya Ivano-Frankivszk vendégei lesznek.

* * *

Egy osztállyal lejjebb, a harmadik vonalban a Munkácsi FC a Kárpáti Lviv vendégeként 1-0-ra kikapott Kozsanov 28. percben szerzett góljával.

A 23 ponttal hatodik munkácsiak a következő játéknapon Csernyihivben lépnek pályára.