Ungvár otthon vesztett, Munkács pontot mentett

2021. november 10., 09:47 , 1083. szám

Az országos másodosztályú labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában nem sikerült a bravúr a sereghajtó Ungvári FC számára, hiszen hazai pályán sima, 2-0 arányú vereséget szenvedett a bajnoki tabellát toronymagasan vezető Metaliszt Harkivtól.

A 9 pontjával utolsó helyen álló megyeszékhelyi együttesre a november 13-án sorra kerülő 18. játéknapon is nehéz feladat vár, hiszen a 3. helyen álló Obolony Kijev vendégeként lép majd pályára.

* * *

Labdarúgásunk harmadik vonalában a hatodik helyet stabilan tartó Munkácsi FC csak az utolsó percben esett találatával mentette meg az egyik pontot a Bukovina Csernyivci elleni hazai találkozón.

Az első félidő végén Orlovszkij szerzett vezetést a vendégeknek, majd amikor már a legtöbben elkönyvelték a vereséget, a 90. percben Vaszil Luciv egyenlített.

A 27 pontjával 6. helyezett munkácsiak a hét végén sorra kerülő 18. fordulóban az egy hellyel mögöttük álló Kárpáti Halics otthonába látogatnak.