2015. február 26., 21:51 , 738. szám
A energetikai és kommunális szolgáltatások szabályozásáért felelős nemzeti bizottság 2017 márciusáig átlagosan a 3,5-szeresére, kilowattóránként 0,36 hrivnyáról 1,23 hrivnyára emelné a villámos energia lakossági fogyasztói árát – közölte Andrij Herusz bizottsági tag a testület ülésén – írja az UNIAN.
Tovább »