Kenőpénz elfogadásán kapták a csapi vámost

2017. március 19., 19:01

Kenőpénz elfogadásán kapták a csapi Tisza határátkelő egyik vámosát – írja a mukachevo.net. 500 dollárt kért egy külföldi autó problémamentes elvámolásáért.

A vámost az Állami Fiskális Szolgálat és az ukrán főügyészség munkatársai érték tetten. „A vámos a kenőpénzt egy külföldi rendszámú jármű Ukrajnába való behozataláért, elvámolásáért kérte” – olvasható az Állami Fiskális Szolgálat jelentésében.

A köztisztviselő ellen büntetőeljárás indult, a vizsgálat még folyik.

(mukachevo.net/VV)