Nagy mennyiségű ismeretlen eredetű alkoholt szállított
Az ungvári járőrök az Ukrán Nemzeti Rendőrség belbiztonsági hivatala kárpátaljai főosztályának munkatársaival közösen őrizetbe vettek egy férfit, aki a gyanú szerint okmányok nélkül szállított jövedéki árut.
Az eset szerdán történt Ungváron, a Koritnyanszka utcában. 9 óra körül a monitoring osztály felügyelői a belbiztonsági hivatal kárpátaljai főosztályának munkatársaival közösen megállítottak egy Mercedes márkájú személygépkocsit.
Az okmányellenőrzés során a sofőr gyanúsan viselkedett, ideges volt, ezért a járőrök felületes ellenőrzést végeztek. Később a rendfenntartók az autó csomagtartójában mintegy 3 200 üveg ismeretlen eredetű alkoholt találtak. Ráadásul a sofőr nem rendelkezett a rakományhoz megfelelő okmányokkal.
A járőrök biztosították a helyszínt és kihívták a nyomozókat, akik a továbbiakban tisztázzák az eset minden részletét.
(Facebook/RV)