2015. november 4., 09:34 , 773. szám
Befejeződött a szüret. A termés már a hordókban forr, és Márton-napra az első bor is elkészül. Joggal gondolhatnánk, hogy a gazda boldogan hátradőlhet foteljében egy jó pohár finom bort kortyolgatva. De ez még nem a pihenés ideje. Gondolni kell a jövőre. Itt a szőlőtelepítés, a hiányzó tőkék pótlásának az ideje.
Tovább »