Kárpátaljai kitüntetettje is volt a MSÚSZ kongresszusának
A Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) idei kongresszusát Nyíregyházán tartotta hétfőn és kedden. A hagyományoknak megfelelően a kétnapos esemény első napján kitüntetéseket adtak át a szakma legjobbjainak.
Gyulai István-díjban részesült az eseményen a Kárpátalját egyedül képviselő Dunda György, a Kárpáti Igaz Szó lapigazgatója (a képen), aki a MSÚSZ elnökétől és a Nemzeti Sport főszerkesztőjétől, Szöllősi Györgytől, valamint a MSÚSZ alelnökétől, Csisztu Zsuzsától vehette át a rangos díjat.
A meghívottak között szerepelt lapunk külső munkatársa, Jakab Lajos is, aki a háborús helyzetre való tekintettel nem tudott részt venni az eseményen.
(tamási)



