2005. március 11., 09:00 , 217. szám
Beszünteti megjelenését az ungvári Visznik megyei lap. Ezt a múlt héten jelentette be Ihor Kicula főszerkesztő, aki a lépést az újságra gyakorolt nyomás folytatódásával indokolta. Mint mondta, továbbra is nyomozók keresik fel a szerkesztőséget, és egymás után idézik be a munkatársakat.
Tovább »