2009. október 23., 10:00 , 458. szám
Ukrajna tárgyalásokat kezdett az Egyesült Államokkal annak lehetőségéről, hogy Washington használhassa az ukrajnai (ezen belül a munkácsi) radarállomásokon összegyűjtött adatokat - jelentette a helyi Interfax hírügynökség Ukrajna washingtoni nagykövetére hivatkozva.
Tovább »