2020. július 14., 20:44 , 1015. szám
Ez a hét végre jó hírrel kezdődött, amennyiben hétfőn közölték, hogy az ország 24 megyéjéből ötben (Kirovohrad, Zaporizzsja, Csernyihiv, Mikolajiv, Szumi megyék) egyetlen új koronavírusos esetet sem jelentettek az előző 24 órában.
Tovább »