Miközben az ukrajnai fogyasztóknak igyekeznek megmagyarázni, miért jó az, ha egy helyett immár két gázszámlát kapnak havonta, Voliny megyében egy olyan férfinak állítottak ki számlát a gázszállításért, aki kilenc évvel ezelőtt meghalt – jelentette a segodnya.ua.
Tovább »