2020. február 4., 20:25 , 992. szám
Januártól két gázszámlát kap az ukrajnai fogyasztó: az egyiket a felhasznált gázért, a másikat a gáz szállításáért és elosztásáért. Mindez azok után szakadt az emberek nyakába, hogy a kormány hónapok óta esküdözik, csökkenti a földgáz lakossági fogyasztói árát.
Tovább »